27.10.2023

#AkcjaRenowacja Audi GT Coupé z 1983 roku

Mamy tu fanów ponadczasowych klasyków? Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego!

3 lata temu, z inicjatywy naszych pracowników został zakupiony zabytkowy samochód Audi GT Coupé z 1983 roku. To był jednak dopiero początek jego przygody!

Samochód trafił następnie na wielką #AkcjęRenowację w ręce specjalistów z oddziału Audi Porsche Poznań Franowo.

Ci stanęli na wysokości zadania, dzięki ich zaangażowaniu, po miesiącach intensywnych prac auto zostało odrestaurowane 1:1 z jego pierwotną wersją z linii produkcyjnej z 1983 roku. Zachowaliśmy wszystkie oryginalne elementy!

Po zakończonej sukcesem renowacji nie mogliśmy się powstrzymać, aby nie podzielić się tym z innymi! Dlatego rozpoczeliśmy Audi GT Coupé Tour po wszystich salonach Audi w Polsce.

Trasa obejmowała 6 salonów: Poznań, Warszawa Połczyńska, Sosnowiec, Rybnik, Kraków, Warszawa Okęcie. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć ten piękny klasyk na żywo!

 

Koniec trasy to to jednak nie koniec drogi Audi GT Coupé. Auto będzie gotowe, aby spełnić swoją charytatywną misję i zostanie przekazany na aukcję Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Dziękujemy pracownikom za Waszą pomysłowość, zaangażowanie i ciągłą pasję do wychodzenia poza schematy.

Razem możemy uczynić zbliżający się finał WOŚP wyjątkowym dniem!

Jesteście ciekawi jak dokładnie wyglądał cały proces renowacji? Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na stronie: www.audipoznan.pl/akcja-renowacja, a także do odsłuchania podcastu: open.spotify.com/episode/5jnOorHj1CGBNAc8byfJe3