12.10.2023

Szkolenia managerskie: Excellence Leadership Academy, High Potential Academy i Leadership Development Academy

W PIA dbanie o umiejętności i rozwój naszych pracowników jest jednym z naszych priorytetów! Nieustannie staramy się wspierać kulturę uczenia się w naszych zespołach i promować aktywny udział w szkoleniach. Z tego powodu wprowadziliśmy trzy dedykowane serie szkoleń prowadzone przez najlepszych ekspertów z House of Skills w celu zwiększenia umiejętności przywódczych: Excellence Leadership Academy, High Potential Academy oraz Leadership Development Academy!

Excellence Leadership Academy to program rozwoju przywództwa, który koncentruje się na doskonaleniu umiejętności przywódczych i promowaniu strategicznej wizji. Uczestnicy mieli okazję zagłębić się w najnowsze trendy w budowaniu efektywnych zespołów i zbadać takie tematy, jak budowanie kapitału społecznego, rozwiązywanie konfliktów i zarządzanie zmianą.

High Potential Academy to intensywny program szkoleniowy mający na celu przygotowanie liderów PIA do wyzwań dynamicznego rynku motoryzacyjnego. Uczestnicy zdobyli bogatą wiedzę i praktyczne narzędzia, aby zwiększyć swoje możliwości zarówno na stanowiskach kierowniczych, jak i liderskich. Podczas szkolenia uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w symulacji biznesowej z wykorzystaniem CELEMI Apples & Oranges Manufacturing and Sales, a także wziąć udział w grze “Liderzy w Akcji”.

Trzecim programem jest Akademia Rozwoju Przywództwa, której program szkoleniowy składa się z 5 modułów, a każdy z nich to spora dawka wiedzy! Wśród topowych tematów w agendzie znajdują się warsztaty z Przywództwa Sytuacyjnego Blancharda oraz symulacja, która zapewnia praktyczny wgląd w zawiłości świata biznesu.

Szkolenia to wyjątkowa okazja do rozwijania i zdobywania nowych umiejętności dlatego szczególnie cieszymy się z tak dużego zainteresowania! Dziękujemy za tak pozytywny odbiór i obiecujemy, że to nie koniec!

Wspólnie kształtujemy przyszłość pełną możliwości i pasji!