27.04.2023

PIA po godzinach: rozpoznawalny muzyk i wokalista dealerem w PIA!

Jeśli myślicie, że PIA to tylko praca, grubo się mylicie! Po godzinach nasi pracownicy oddają się rozmaitym pasją, spośród których na uwagę zasługuje niezwykłe hobby Sławka Sumskiego, Doradcy ds. Sprzedaży w Porsche Volkswagen Zakopiańska, który w ciągu dnia dba o kompleksową obsługę naszych klientów, a po pracy… śpiewa w radiu! Wysłuchajcie jego niesamowitej historii.

 

Opowiedz, czym się zajmujesz w PIA? Co robisz na co dzień, a o co dbasz w ramach swojego stanowiska?

W branży automotive pracuję łącznie od 24 lat, z czego 3 lata w PIA. W pracy zajmuję się kompleksową obsługą klientów, którzy są zainteresowani kupnem samochodu w naszym salonie. W ramach sprzedaży weryfikuję potrzeby każdego z nich i przedstawiam ofertę na konkretny model lub produkty finansowe banku VWFS. Każdy etap mojej pracy, począwszy od obsługi klientów, przez sprzedaż i aktywność posprzedażową, na budowaniu wizerunku firmy kończąc, jest istotny.

 

Z pewnością. Opowiedz nam w takim razie, co Cię napędza po pracy?

Moim motorem napędowym jest bez wątpienia silna potrzeba samorealizacji i dążenie do założonych celów, którymi są przede wszystkim zwiększenie ilości pozyskiwanych klientów oraz finalizacja zamówień. Prywatnie natomiast param się muzyką.

 

Wobec tego trzymamy mocno kciuki! Tymczasem zdradź nam trochę więcej na temat swojej pasji do muzyki.

Cóż, to ciekawa historia. Od najmłodszych lat interesowałem się muzyką. Lubiłem słuchać listy przebojów w Radiowej 3; Marek Niedźwiecki był wtedy dla mnie rodzajem ikony, wielką inspiracją. Marzyłem, że pewnego dnia ja i mój zespół również znajdziemy się liście hitów. Śpiewam już od 15 lat i mam na swoim koncie dziesiątki koncertów i festiwali, singiel oraz płytę. W 2021 roku założyłem wspólnie z moim przyjacielem, Wojtkiem Lempartem, zespół o nazwie Open Mike. Obiecałem sobie wtedy, że będzie to już mój ostatni, docelowy. Obecnie mamy za sobą kilka koncertów i występ na prestiżowej gali 100-lecia Klubu Sportowego Garbarnia. W zeszłym roku udało nam się nagrać cover inspirowany  utworem Tennessee Whiskey – “Szklaneczka Whiskey”, do którego powstał teledysk. Zarówno piosenka, jak i klip spotkały się z pochlebnymi opiniami. Teraz też nie próżnujemy. Niedawno nagraliśmy  swój autorski utwór pt. „1000 Myśli”, który jest grany w kilku radiach internetowych i od 6 tygodni znajduje się w TOP30 listy radia NaTAK. Jednak mimo tego sukcesu, w tym roku zajmujemy się głównie promocją zespołu w mediach i pracujemy nad zapowiedzią płyty.

 

Wow, to niesamowite! Skąd czerpiesz siłę i motywację do realizowania swojej pasji?

To jest już moje drugie życie, więc mam skąd czerpać siłę. A co do motywacji, to pytanie, które powinno być skierowane do ludzi niebędących artystami, jako że ci drudzy nigdy nie narzekają na brak motywacji.

 

Czy wykorzystujesz swoje umiejętności związane z muzyką w pracy?

Zdarza się, że klienci, których spotykam, kojarzą mnie z moich nagrań w sieci. [śmiech]

 

Więcej o debiutanckim albumie Sławka i jego zespołu przeczytacie tutaj. A w międzyczasie posłuchajcie jego niezwykłej twórczości: >>klik!<<. Gwarantujemy, że się nie zawiedziecie!