24.03.2023

Rośnij w siłę z PIA! Relacja z webinaru wzmacniającego.

Siłą napędową PIA są równość i różnorodność. To one, jako nasze najważniejsze wartości, pozwalają nam wzajemnie się uzupełniać i osiągać kolejne cele zawodowe. Z tego względu tak chętnie angażujemy się w nasz program “Role Model”, który wspiera przemiany kulturowe w kontekście zwiększania roli kobiet w biznesie.

W ramach programu “Role Model” realizujemy aktywności, które mają na celu wzmacniać nasze Pracowniczki w ich biznesowych rolach. Robimy to poprzez udostępnianie narzędzi niezbędnych, aby każda z nich mogła odrzucić blokujące jej rozwój stereotypy i z odwagą zacząć budować dokładnie taką ścieżkę kariery, jakiej sama pragnie.

Ostatnim tego typu przedsięwzięciem był webinar wzmacniający online, w trakcie którego jego uczestniczki, wszystkie zainteresowane tematyką Pracowniczki PIA, mogły posłuchać porywających opowieści prelegentek i zaczerpnąć inspiracji do zmian we własnym życiu zawodowym.

Podczas spotkania nasze Pracowniczki dowiedziały się, jak otworzyć się na nowe wyzwania i z odwagą pokonywać swoje wewnętrzne obawy. Otrzymały też wskazówki, jak wzmacniać swoje naturalne talenty i w atmosferze wzajemnego wsparcia osiągać wspólnie sukcesy. Na zakończenie dostały gotowy przepis na to, jak zbudować takie miejsce pracy, w którym nie brak miejsca dla każdej (i każdego), i odkryły, że ich wrodzona empatia i wrażliwość to klucz do sukcesu, a nie słabość.

Wierzymy, że wzajemny mentoring i wymiana doświadczeń doda naszym Dziewczynom odwagi i drive’u na naszej wspólnej drodze biznesowej. A przede wszystkim, że pozwoli im przełamać własne opory i zacząć projektować ich zawodową drogę w zgodzie ze sobą.