02.01.2023

Pierwsze wrażenia stażystów podczas Welcome Day w Warszawie

Nasi stażyści z Krakowa, Rybnika, Sosnowca, Poznania i Warszawy rozpędzają swoją karierę na stanowiskach blacharza, lakiernika, doradcy serwisowego, mechanika i sprzedawcy już od pierwszych dni organizowanego co roku, 18-miesięcznego programu stażowego. Jako że w PIA stawiamy mocno na przekazywanie wiedzy, a także uczymy, że zaangażowanie i rodzące się w trakcie stażu pomysły mają realny wpływ na rozwój firmy, każdy z nich miał szansę wypowiedzieć się na temat swoich oczekiwań i opisał wrażenia po prawie 2 miesiącach pracy podczas Welcome Day w Warszawie.

25 października tegoroczni uczestnicy programu, łącznie 22 utalentowane osoby z drivem do działania, odwiedzili naszą centralę w Warszawie w ramach Welcome Day. Jednym z punktów w agendzie dnia była wymiana doświadczeń i rozmowa z Prezesem, Peterem Vošček, oraz Dyrektor obszaru HR, Moniką Kołacz, którzy powitali stażystów na pokładzie i opowiedzieli im o tym, co nas napędza w PIA.

Po oficjalnym powitaniu odbyła się wizyta w naszych salonach i halach serwisowych VW, Porsche i Audi Okęcie, gdzie nasi stażyści mogli zobaczyć mistrzów fachu w akcji. To była doskonała okazja dla uczestników programu, by wyobrazić sobie, jak może wyglądać ich kariera po ukończeniu stażu.

Intensywny dzień podsumowała wspólna integracja przy pizzy i pamiątkowe zdjęcia, dzięki którym nasi stażyści mogli jeszcze mocniej poczuć się ważną częścią wielkiej rodziny PIA!