02.01.2023

W PIA mamy drive do ekologii

Jako firma mocno stojąca za zrównoważonym rozwojem środowiska, czujemy społeczną odpowiedzialność, by wspierać działania ekologiczne. Dlatego z okazji 10-lecia istnienia w Polsce, postanowiliśmy wziąć osobiście udział w akcji zalesiania 1 ha Lasów Państwowych.

Będąc częścią większej społeczności, zależy nam, by wspierać działania kształtujące nasze otoczenie. Dlatego 28 października spotkaliśmy się w Nadleśnictwie Pomiechówek, gdzie przystąpiliśmy do realizacji celu i wspólnymi siłami posadziliśmy 1270 sadzonek dębu.

Czas wolny po zakończonej akcji zalesiania spędziliśmy równie produktywnie – wybierając się na edukacyjny spacer z Leśnikiem, podczas którego mogliśmy poznać lokalne pomniki przyrody i posłuchać o otaczającej nas naturze. Na zakończenie dnia przyszedł czas na odpoczynek i integrację przy grillowych przekąskach.

Bardzo cieszymy się, że wspólnie mogliśmy zrobić coś dobrego dla otoczenia. To pokazuje, że mamy naturalny drive do ekologii i razem możemy wspierać zrównoważony rozwój środowiska.