02.01.2023

Wspieramy edukację młodych ludzi z drivem już na wczesnych etapach nauki

Początki kariery zawodowej są bardzo ekscytujące, ale czasami przypominają jazdę bez nawigacji. W PIA wiemy o tym doskonale, dlatego wyposażamy młodych ludzi z drivem do działania w “mapy” i wspieramy ich edukację już na wczesnych etapach nauki w szkole.

W ramach naszej trwającej już wiele lat współpracy z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu przekazaliśmy środki niezbędne na zakup oprogramowania do nauki obsługi samochodów. Wierzymy, że dzięki tej cegiełce przyszli mechanicy rozpoczną swoją karierę z rozpędem i szybko odnajdą swój kierunek.

To jednak nie koniec. Podczas spotkania uczniowie mieli także okazję dowiedzieć się nieco więcej na temat strategii PIA oraz poznać możliwości, jakie oferujemy w ramach naszego corocznego programu stażowego. Mamy nadzieję, że w przyszłości, w kolejnych edycjach, spotkamy te same osoby, które tego dnia z zainteresowaniem słuchały naszych opowieści o PIA!

Jak zwykle, było nam niezmiernie miło gościć w CKZiU w Sosnowcu. Wiemy, że to nie koniec naszej współpracy, a przed nami jeszcze wiele projektów, które będą wspierać uczniów w przecieraniu ich pierwszych szlaków zawodowych. Nie możemy się już doczekać!