21.12.2021

Pomaganie nas cieszy i #napędza! 

Pomaganie nas cieszy i #napędza! 

Dzięki inicjatywie Szlachetna Paczka, udało nam się przekazać odrobinę dobra pewnej rodzinie. To nie tylko zapakowana żywność, ubrania i chemia. Mamy nadzieję, że przede wszystkim uśmiech i szczęście, które zapanuje w ich domu przy okazji Świąt.

Dlaczego chcemy pomagać? 

Okres Świąt to czas, który każdy powinien beztrosko spędzać w gronie najbliższych. Tymczasem, tak wiele osób potrzebuje wsparcia. Tak wiele z niepokojem wypatruje każdego kolejnego dnia.  W Bożonarodzeniowej aurze, serca naszych pracowników biją podwójnie! Widząc czyjś niedostatek, wychodzą z inicjatywą akcji charytatywnych! 

Inicjatywy naszych pracowników. 

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Krystyny Łukasik oraz Pauliny Kobendzowskiej, udało nam się dołączyć do grona ochotników Szlachetnej Paczki! W Porsche Inter Auto Polska bierzemy sobie do serca odpowiedzialność społeczną i jesteśmy przekonani, że warto pomagać! Nasz poziom szczęścia wzrasta z każdą taką inicjatywą, bo jak twierdzi Ben Carson – „szczęście nie jest rezultatem tego, co zdobywamy – ale tego, co dajemy.”

Wsparcie dla najmłodszych. 

Czy znacie Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny (IOP)? To placówka służąca dzieciom do pierwszego roku życia, które z różnych powodów nie mogą być ze swoimi rodzicami. Trafiające tam noworodki i niemowlęta są otaczane opieką medyczną oraz chronione przed negatywnymi skutkami sieroctwa. Jednym z niewielu tak unikalnych punktów w Polsce jest IOP w Otwocku, który rocznie zajmuje się nawet setką maluszków! Nic więc dziwnego, że nasze serca również zwróciły się w ich kierunku! W naszych salonach, w wyznaczonych miejscach każdy z pracowników ma okazję dostarczyć artykuły, wspomagające opiekę dzieci do pierwszego roku życia, w tym artykuły higieniczne oraz pielęgnacyjne.

Rozpiera nas duma, że pomaganie to nasz wspólny #drive! Dziękujemy.