Asystent/ka Działu Sprzedaży ds. Ogłoszeń Online (f/m/d) - Porsche Warszawa Okęcie

Warszawa | Sprzedaż

Twoje zadania

  • przygotowywanie, aktualizowanie i pozycjonowanie ogłoszeń sprzedaży samochodów nowych na portalach Otomoto, PIA Market oraz innych
  • analizowanie i raportowanie skuteczności prowadzonych akcji sprzedażowych na portalach ogłoszeniowych
  • opieka nad prawidłowym przebiegiem procesu Lead Management w kanale online
  • wykonywanie zdjęć samochodów

Nasze wymagania

  • swobodne poruszanie się w aplikacjach online oraz znajomość programów Microsoft Office (Excel, PowerPoint)
  • skrupulatność i sumienność w procedowaniu powierzonych działań
  • umiejętność wykonywania zdjęć do ogłoszeń
  • znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kategorii B
  • wysoka kultura osobista oraz otwartość na prace w zespole

Co chcemy ci zaoferować?

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • elastyczny grafik czasu pracy
  • miejsce parkingowe
  • przyjazną atmosferę w zgranym Zespole
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Benefity

Masz możliwość rozwoju

Masz pewność, że dbamy o Twój rozwój – ponieważ każdy ma potencjał.

Szkolisz się w kraju i za granicą

Poszerzasz swoją wiedzę na szkoleniach produktowych – w kraju i za granicą, gdyż uwielbiamy ludzi z szerokimi horyzontami.

Rozwijasz umiejętności miękkie

Oprócz wiedzy możesz rozwijać swoje kompetencje miękkie – wierzymy, że asertywność czy zarządzanie zespołem to bezcenne umiejętności!

Uczysz się języków obcych

Szlifujesz języki obce na miejscu, w naszej siedzibie – żeby było Ci po drodze. ;)

Masz dostęp do opieki medycznej

Zdrowie nigdy nie było tak ważne, dlatego chcemy Ci zapewnić prywatną opiekę medyczną. Dodatkowo możesz skorzystać z ubezpieczenia na życie i karty Multisport.

Aplikacja na stanowisko została wysłana!
Wystąpił błąd! Nie udało się wysłać formularza. Spróbuj ponownie.
Aby wysłać formularz zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych.