Mistrz Warsztatu (f/m/d)

Kraków-Libertów | Serwis

Twoje zadania

  • zarządzanie zespołem mechaników
  • codzienna kontrola realizacji przydzielonych zadań serwisowych
  • kontrola jakości realizowanych usług serwisowych
  • zapewnienie dostępności niezbędnych narzędzi i materiałów
  • prowadzenie dokumentacji warsztatowej zgodnie ze standardami firmy
  • rozliczanie akcji fabrycznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • minimum średnie wykształcenie o profilu technicznym
  • prowadzenie konsultacji technicznej
  • kontrola jakości dokonanych napraw
  • samodzielność i komunikatywność
  • dobra organizacja pracy własnej i swojego zespołu
  • motywowacja pracowników
  • znajomość programów ELSA, ETKA, AUTOSTACJA będzie to dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co chcemy ci zaoferować?

  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia w firmie będącej częścią Porsche Holding
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole
  • bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego w siedzibie Pracodawcy
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport)
  • zniżkę na firmowe produkty i usługi

Benefity

Masz możliwość rozwoju

Masz pewność, że dbamy o Twój rozwój – ponieważ każdy ma potencjał.

Szkolisz się w kraju i za granicą

Poszerzasz swoją wiedzę na szkoleniach produktowych – w kraju i za granicą, gdyż uwielbiamy ludzi z szerokimi horyzontami.

Rozwijasz umiejętności miękkie

Oprócz wiedzy możesz rozwijać swoje kompetencje miękkie – wierzymy, że asertywność czy zarządzanie zespołem to bezcenne umiejętności!

Uczysz się języków obcych

Szlifujesz języki obce na miejscu, w naszej siedzibie – żeby było Ci po drodze. ;)

Masz dostęp do opieki medycznej

Zdrowie nigdy nie było tak ważne, dlatego chcemy Ci zapewnić prywatną opiekę medyczną. Dodatkowo możesz skorzystać z ubezpieczenia na życie i karty Multisport.

Aplikacja na stanowisko została wysłana!
Wystąpił błąd! Nie udało się wysłać formularza. Spróbuj ponownie.
Aby wysłać formularz zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych.