Asystent/ka Sprzedaży (f/m/d)

Sosnowiec | Sprzedaż

Twoje zadania

  • sporządzanie ofert i umów sprzedażowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • telefoniczna obsługa klienta
  • prowadzenie wewnętrznych rejestrów firmy

Nasze wymagania

  • bardzo dobrze znasz pakietu MS Office,  w szczególności Excel
  • posiadasz zdolności interpersonalne
  • umiesz pracować pod presją czasu
  • potrafisz budowac dobre relacje z Klientem
  • potrafisz organizowac swoją pracę i angażujesz się w powierzone zadania
  • cechuje Cię sumienność, odpowiedzialność, operatywność i skuteczność w działaniu
  • jesteś zaangażowany/a oraz zmotywowany w osiąganiu celów
  • wiesz jak zadbać o wysoki poziom obsługi klienta
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znasz branżę motoryzacyjną (będzie to dodatkowy atut)

Co chcemy ci zaoferować?

  • umowę o zlecenie
  • zapewniamy pełen pakiet szkoleń dedykowanych na danym stanowisku
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole

Benefity

Masz możliwość rozwoju

Masz pewność, że dbamy o Twój rozwój – ponieważ każdy ma potencjał.

Szkolisz się w kraju i za granicą

Poszerzasz swoją wiedzę na szkoleniach produktowych – w kraju i za granicą, gdyż uwielbiamy ludzi z szerokimi horyzontami.

Rozwijasz umiejętności miękkie

Oprócz wiedzy możesz rozwijać swoje kompetencje miękkie – wierzymy, że asertywność czy zarządzanie zespołem to bezcenne umiejętności!

Uczysz się języków obcych

Szlifujesz języki obce na miejscu, w naszej siedzibie – żeby było Ci po drodze. ;)

Masz dostęp do opieki medycznej

Zdrowie nigdy nie było tak ważne, dlatego chcemy Ci zapewnić prywatną opiekę medyczną. Dodatkowo możesz skorzystać z ubezpieczenia na życie i karty Multisport.

Aplikacja na stanowisko została wysłana!
Wystąpił błąd! Nie udało się wysłać formularza. Spróbuj ponownie.
Aby wysłać formularz zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych.